Робота центру зайнятості

Зaпрошуємо на навчання у рамках програми «Єнергодім» (Оновлено 16.10.2020)

✍️Хочеш бути успішним? Навчайся!

     В рамках проведення інформаційної акції «Працюй в Україні», хочемо розповісти історію успіху Ларіонової Тетяни – клієнтки відділу сприяння зайнятості Подільського МРЦЗ смт. Окни, яка втративши роботу, здобула нову професію та отримала перспективну роботу у мегаполісі.

Тетяна має 5 років страхового стажу та дві вищі освіти, також самостійно виховує маленьку донечку. І не зважаючи на це вона завжди прагне вдосконалюватися.

«Навчатися завжди цікаво, а за сучасних умов навіть необхідно. Нова професія – можливість розвиватися та конкурувати на ринку праці», – вважає Тетяна.

Отож, прислухавшись до рекомендацій свого кар`єрного радника Тетяна вирішила пройти навчання в Одеському ЦПТО за професією обліковець з реєстрації бухгалтерських даних.

Курс навчання в Одеському центр ПТО ДСЗ виявився дуже цікавим, багатогранним та професійним. Проживання в гуртожитку теж виявилося комфортабельним та приємним.

 Прослухавши теоретичний курс навчання Тетяна, як і всі слухачі ЦПТО проходила виробничу практику на підприємстві міста. Її старанність та ініціативність  не пройшли повз увагу роботодавця, і  по завершенні навчання, Тетяна отримала постійну роботу на посаді бухгалтера в ТОВ “Автомагістраль-Південь”, а разом з тим - можливість подальшого професійного розвитку. (Оновлено 27.08.2020)

 

 

День був важким, але продуктивним. 

 

     04 березня 2020 року під час візиту до Антонівського старостинського округу заступник директора – начальник відділу сприяння зайнятості Подільського МРЦЗ Галина Кушнір спільно з головним спеціалістом – інспектором праці Окнянської селищної ради Валентиною Унтилою відвідали фізичних осіб – підприємців Цеховську О.В., Болгарчук Н.І. та деякі сільськогосподарські підприємства (СФГ « Квадро», СФГ «Технологія», МСП «Старт»). Метою зустрічей було інформування роботодавців про недопустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення трудових відносин, надання роз’яснень щодо можливості отримання роботодавцями компенсації ЄСВ в разі створення нових робочих місць, а також підготовки працівників у ДНЗ «Одеський ЦПТО ДСЗ» чи безпосередньо на виробництві.
     Також, Галина Анатоліївна відвідала старостат, де поспілкувалася з Надією Григорівною стосовно проблемних питань розвитку округу, проблем зайнятості його мешканців, а також здійснила огляд об’єктів соціальної сфери де на громадських роботах працювали і працюють безробітні громадяни.
    По приїзді, вже у приміщенні відділу, було організовано зустріч Сухорученка О.В. – представника нового роботодавця нашого району – ТОВ «Торговий Дім «Вімексім»», який звернувся до відділу сприяння зайнятості з метою укомплектування вакансій головного бухгалтера та провідного фахівця бухобліку з нашими безробітними.

   Кандидатуру підібрали, отже, основну свою посередницьку функцію між нашими клієнтами виконали. (Оновлено 05.03.20)

Чим зможемо — допоможемо.


     Роботодавець - це наш клієнт №1. Коли за допомогою до відділу сприяння зайнятості звернулася новозареєстрована ФОП Заіка Алла Григорівна, ми надали їй повний спектр наших послуг направлених на як найшвидше укомплектування кадрами її підприємста, яке, до речі, займається пріоритетним видом діяльності (переробна промисловість - випічка хліба).

    На підприємстві було проведено стажування майбутніх фахівців, розглянуто можливість надання компенсації Аллі Григорівні ЄСВ на працевлаштованих на новостворені робочі місця працівників.

   Успіху Вам в досить нелегкій справі.  (Оновлено 05.03.20)

Знайти себе, змінивши професію, ніколи не пізно.

    11 лютого 2020 року у відділі сприяння зайнятості Подільського МРЦЗ смт. Окни безробітні  дізнавалися про переваги професійного навчання за сприянням служби зайнятості

 Для кого саме перехід у нову професію буде корисним:
-для осіб, які втомилися від роботи, вигоріли;
-для тих, кому робота не в радість;
-для людей, які не бачать подальшого професійного розвитку;
-для тих, у кого назріває потреба змін та необхідність розкриття свого потенціалу;
-і найголовніше – для осіб, які хочуть реалізувати професійну мрію.
  Безробітні ознайомилися з актуальними професіями на ринку праці та вимогами до них. Велику зацікавленість у слухачів викликали умови навчання, проживання та сучасна матеріально-технічна база Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Безробітні дізналися, що виробнича практика під час навчання організовується на провідних підприємствах регіону, випускники користуються значним попитом та мають унікальний шанс бути гарантовано працевлаштованими після закінчення навчання.
   «Ніколи не пізно почати! Здобувати новий досвід, щоб потім не шкодувати про втрачену можливість! Для досягнення успіху наважуватися на зміни в житті!» - такими словами підбили підсумки учасники семінару.
   Бажаєте отримати професію своєї мрії – звертайтеся до нас! (Оновлено 12.02.20)

 

 

Презентація роботодавця - ефективна форма співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця та представлення свого бізнесу. Безпосереднє спілкування роботодавців з безробітними у присутності працівників центру зайнятості дає більш ефективний результат. Саме тому, такий вид спілкування і обрали роботодавець фізична особа – підприємець Дорошенко Анжела та відділ сприяння зайнятості Подільського МРЦЗ смт. Окни.
    11лютого під час презентації підприємець презентувала вакансії продавців продовольчих товарів. Шукачі роботи отримали інформацію про діяльність підприємства, умови праці та рівень заробітної плати, вимоги до претендентів та інше.
 Заступник директора-начальник відділу Галина Анатоліївна Кушнір наголосила, що основною метою зустрічі як центру зайнятості так і безробітних, є – працевлаштування та задоволення кадрових потреб роботодавця. Зацікавлені домовились з роботодавцем про зустріч на робочому місці і обговорення можливості працевлаштування. (Оновлено 12.02.20)

Архів подій

Реєстрація у службі зайнятості

Відповідно до законодавства кожен громадянин має право звернутися до Державної служби зайнятості та отримати безкоштовно консультацію, відповідну інформацію та сприяння у пошуку роботи

Порядок реєстрації безробітних

Інформація роботодавцю

12 грудня набрав чинності порядок КМУ № 1231 від 9 грудня 2020 р., який передбачає надання одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання для своїх найманих працівників.

Допомогу можуть отримати юридичні особи (роботодавці) усіх форм власності, які використовують працю найманих працівників та основний вид економічної діяльності яких НЕ ВХОДИТЬ до переліку основних видів економічної діяльності, до яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, а саме:

 • 47 – Роздрібна торгівля;
 • 55 – Тимчасове розміщення;
 • 56 – Діяльність із забезпечення стравами та напоями;
 • 59 – Демонстрація кінофільмів;
 • 90 – Діяльність у сфері творчості, мистецтва та розваг;
 • 93 – Діяльність у сфері спорту, організування відпочинку та розваг.

Як отримати одноразову допомогу?

Суб’єкт господарювання до 21 грудня (включно) звертається до центру зайнятості за своїм місцезнаходженням, відповідно до даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Які документи необхідні та як їх подати?

Пакет документів надається безпосередньо до центру зайнятості і потрібен містити:

1) заяву за формою, визначеною додатком 1 до Порядку № 1231 від 9 грудня 2020 р.;

2) копію наказу про скорочення або можливе скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу, у період дії обмежувальних протиепідемічних заходів;

3) копію відомості про найманих працівників щодо яких виконуються вимоги статті 3 Закону, за формою визначеною додатком 2 до Порядку № 1231 від 9 грудня 2020 р.(Оновлено 16.12.2020)

ПОРЯДОК компенсації витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осі      Оновлено 01.10.2020

Загальна інформація

Шановні клієнти!

На офіційному сайті Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua існує можливість створення для безробітних персонального кабінету та використання його сервісів для:
- створення власного резюме,
- перегляду особистих реквізитів,
- ознайомлення з семінарами та іншими масовими заходами, на які можна записатись дистанційно, 
- перегляду опрацьованих вакансій та пропозиції роботи за цивільно-правовими договорами та виданих направлень на працевлаштування, 
- перегляду інформації щодо навчання, нарахувань та виплат допомоги по безробіттю.
Детальну інформацію про можливості створення електронних кабінетів шукача роботи можна отримати в відділі сприяння зайнятості Подільського МРЦЗ за адресою: : смт.Окни  вул.. Європейська 11-А. (Оновлено 22.01.19)

Тел..(04861) 2-18-02
#персональний #кабінет #безробітного

 

 

ПЛАТФОРМА З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ КАР'ЄРИ «Моя професія: консультаційна мережа»

створена з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі.

Зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі http://profi.dcz.gov.ua/ без відвідування центру зайнятості та зробити власну профорієнтацію, якщо існує потреба у:

 • виборі (зміні) професії;
 • виборі майбутнього напряму професійного навчання;
 • визначенні схильності до підприємницької діяльності
 • оцінці власних здібностей та навичок (Soft Skills);
 • саморозвитку.

За бажанням Ви можете звернутися за додатковою консультацією до фахівців державної служби зайнятості за адресою:

смт. Окни, вул. Європейська 11-А або за телефоном (04861)2-18-02

Завдяки Платформі з профорієнтації та розвитку кар'єри Ви можете безкоштовно продіагностувати власні схильності, здібності, краще зрозуміти свої професійні інтереси. (Оновлено 08.11.2018)

З 3 вересня 2018 року в результаті реорганізації шляхом приєднання до Подільського міськрайонного центру зайнятості  створено відділ сприяння зайнятості Подільського МРЦЗ в смт. Окни. (Оновлено 03.09.2018)

 

 

Інформація про механізм та умови тимчасового працевлаштування українських працівників в Ізраїлі Оновлено 17.08.2017

Про районний центр зайнятості Оновлено 02.02.2017

Навчання

 

Графік навчання Державного навчального закладу “Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості” (Оновлено 24.12.2020)

 

 

Неформальне навчання!

Якщо ти гарний кухар і маєш досвід роботи за цією професією, але не маєш свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації, можеш скористатись послугою служби зайнятості з підтвердження результатів неформального професійного навчання та отримати свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації державного зразка.
Детальну інформацію про можливості здійснення процедури підтвердження результатів неформального професійного навчання за робітничими професіями можна отримати в відділі сприяння зайнятості Подільського МРЦЗ за адресою: : смт.Окни вул.. Європейська  11-А .Тел..(04861) 2-18-02
Комісія з підтвердження кваліфікації за професією «кухар» у Державному навчальному закладі «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» працюватиме 21.09.20-25.09.2020. (Оновлено 19.08.2020) 

 

 

Ваучер!

Ваучер - документ встановленого зразка, що дає особі право на перепідготовку, підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, спеціалізацію, підвищення кваліфікації у навчальних закладах чи у роботодавця.

Ваучер на навчання видається центрами зайнятості особам, які не зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні, та відповідають певним вимогам, а саме:

Інформація для осіб віком старше 45 років


 Інформація для осіб, звільнених з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби)


 Інформація для осіб, які звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО, з числа осіб з інвалідністю


 Інформація для внутрішньо переміщених осіб


 Перелік професій, спеціальностей, напрямів підготовки та підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер


 Перелік навчальних закладів, які мають право здійснювати діяльність у сфері вищої освіти та професійно-технічної освіти, для навчання в яких може бути виданий ваучер


 Закон України «Про зайнятість населення» (стаття 1, стаття 30)


 Постанова Кабінету Міністрів України від 20.03.2015 № 207 «Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці»


 Наказ Міністерства соціальної політики України від 25.06.2015 № 661 «Про затвердження Переліку професій, спеціальностей, напрямів підготовки та підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер»


 Наказ Міністерства освіти і науки України від 06.11.2015  № 1151 «Про особливості запровадження переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 266»