Інформація для громадян

Рятувальники застерігають

ОГОЛОШУЄТЬСЯ  КОНКУРСНИЙ ВІДБІР КАНДИДАТІВ ДО ВСТУПУ НА НАВЧАННЯ (ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ) ДО ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ України З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В 2016 РОЦІ

Небезпеки соціального характеру

ВАША ПОВЕДІНКА ПРИ ВИЯВЛЕННІ ПІДОЗРІЛОГО ПРЕДМЕТУ

Обережно - вибухонебезпечні предмети

Вбивча байдужість або як зробити старість безпечною 

Секрети безпечного дитинства

Технічна картка адміністративних послуг

Іформаційна картка адміністративних  послуг

Основні правила безпечної поведінки на воді

“Про забезпечення протипожежного стану сільськогосподарських формувань під час збирання врожаю 2014 року”

Правила поведінки в надзвичайних ситуаціях — вибухонебезпечні предмети

Актуальні питання щодо державної реєстрації громадських об’єднань 

Правила поведінки під час пожежі в степу або лісі

Як уникнути трагедії на воді

Одним із основних напрямків роботи 

Історія створення

В 1961 році закінчувалось будівництво пожежного депо. В цьому ж році була створена пожежна частина, яка називалася міська пожежна команда (МПК).

Начальником був призначений Мельник Микола Савелійович. Штат команди складався з 16 чоловік, не враховуючи начальника і його заступника (Євтуховського Павла Тимофійовича). Інспекторський склад на той час знаходився при районному відділі внутрішніх справ .

До арсеналу технічного озброєння пожежної частини входила автомашина ЗІЛ-1341 місткістю 900 літрів з малопотужним насосом, тактичними можливостями.  

В 1965 році міська пожежна команда перейменована на самостійну професійну пожежну частину №15 (СППЧ-15). В цьому ж році на озброєння поступили ЗІС-150 і ЗІЛ-157.

Минали роки, мінялась і техніка, мінялися люди особового складу.

 

 

Провідний інспектор Окнянського РС

ГУ ДСНС України в Одеській області

лейтенант служби цивільного захисту                  Ганна МАРЧЕНКО

 

 

Окнянський РС ГУ ДСНС України у Одеській області повідомляє про те, що проводиться відбір на денне відділення у вищі навчальні заклади ДСНС України. Відбір проводиться до Національного університету цивільного захисту України (м.Харків), Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, за основними спеціальностями «Пожежна безпека»; «Цивільний захист» (термін навчання — 5 років).Також проводиться відбір до Вищого професійного училища ЛДУБЖД (м.Вінниця) за спеціальністю «Організація та техніка протипожежного захисту» «Радіаційний та хімічний контроль» (термін навчання — 2,5 роки). Перевага саме цього навчального закладу полягає в тому, що для вступу до училища, за бажанням вступника, дозволено складати необхідні вступні іспити (українська мова, математика та фізика) у навчальному закладі, або здати сертифікати ЗНО із вищевказаних предметів.
Для участі в конкурсі запрошуються громадяни України чоловічої та жіночої статі віком від 17 до 25 років, які мають повну загальну середню освіту, або закінчують середні навчальні заклади в 2017 році, за станом здоров’я придатні до військової служби, мають добрі показники успішності і за своїми діловими та моральними якостями можуть проходити службу в пожежно-рятувальних підрозділах.
Бажаючим взяти участь у конкурсному відборі необхідно звернутися до Окнянського РС ГУ  ДСНС України у Одеській області за адресою: смт. Окни, вул.Шкільна, 6. Телефон для довідок: 2- 13-78, 2-24-00. При собі необхідно мати паспорт або свідоцтво про народження.