Актуальні питання 

Шановні відвідувачі нашого сайту.
Можливо, під час ознайомлення із матеріалами даної рубрики у вас з’являться питання, на які ви б хотіли почути відповіді. Надсилайте їх нам на електронну адресу: vikna_rda@odessa.gov.ua і ми спробуємо надати більш докладнішу відповідь. 
P.S. У темі листа, будь-ласка, вкажіть "Питання на сайт"

 

Інформація

Постанова КМУ від 03.11.2010 №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996


 

Інформаційні повідомлення про проведення публічного громадського обговорення

 Інформаційне повідомлення "Про проведення круглого столу на тему: «Обговорення пропозицій щодо покращення стану доріг Окнянського району»

 

 

Звіти про результати проведення публічного громадського обговорення

2019

Звіт "Про проведення круглого столу на тему: «Обговорення пропозицій щодо покращення стану доріг Окнянського району»

ЗВІТ про результати  проведення круглого столу «Про підготовку до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років» проведеного 16 вересня 2019 року

2018

 ЗВІТ про результати електронних консультацій з громадськістю, проведених з 10.07.2018 до 10.08.2018 року стосовно обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про утворення робочої  групи з обстеження спеціалізованих         або       спеціалізованих  металургійних переробних підприємств та їх приймальних       пунктів   на    відповідність вимогам Закону України «Про металобрухт»

ЗВІТ про результати електронних консультацій з громадськістю, проведених з 10.06.2018 до 10.07.2018 року стосовно обговорення Проекту звіту «Про профілактику правопорушень з дітьми, що опинилися в складних життєвих обставинах»

Орієнтовні плани проведення консультацій з громадськістю

Розпорядження т.в.о. голови районної державної адміністрації від 02.01.2020 року №2/А-2020 "Про орієтовний план проведення Окнянською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2020 році"

Розпорядження т.в.о. голови районної державної адміністрації від 13.09.2019 року №148/А-2019 "Про орієтовний план проведення Окнянською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2019 році"

Орієнтовні плани проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік

Детальний план території частини території Окнянської селищної ради Окнянського району (за межами населеного пункту) для розміщення зони об’єктів альтернативної енергетики з використанням сонячної енергії

Додаток (карта)1

Додаток (карта)2

Додаток (карта)3

 

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні ПКМУ від 25.05.2011 року Окнянська районна державна адміністрація інформує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації детального плану території земельної ділянки орієнтованою площею 25,0 га, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд сонячної електростанції біля смт Окни 


П Р О Т О К О Л №  1 Громадських слухань «Проекту Генерального плану та плану зонування території («зонінгу») смт Окни»

 

Рішення Окнянської селищної ради  «Про внесення змін до рішення селищної ради від 9 липня 2015 року №657-VI «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Красноокнянської селищної ради».

 

Рішення Окнянської селищної ради  «Про встановлення для підприємств, установ та організацій комунальної та державної власності  на території Окнянської селищної ради розміру частки прибутку, яка підлягає зарахуванню до бюджету»

 

Рішення Окнянської селищної ради «Про внесення змін до рішення від 14.07.2016 року №122-VII «Про встановлення на території Красноокнянського селищної ради ставки єдиного податку для фізичних осіб – підприємців на 2017 рік». 

 

Повідомлення 
 про оприлюднення проекту регуляторного акта

   Окнянською селищною радою розроблений проект рішення «Про затвердження  Генерального плану та плану зонування території смт Окни».

       Розробником проекту нового Генерального плану та плану зонування території смт Окни Окнянського району Одеської області є ТОВ «Архікон».

        Проект рішення розміщено на сторінках Facebook Окнянської селищної ради, Окнянської районної державної адміністрації та веб-сайті районної газети «Красноокнянській вісник».

      Зауваження та пропозиції від громадян, фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб, а також їх об’єднань щодо проекту регуляторного акта, надані в письмовій формі  на адресу  розробника - вул. Першотравнева, 31, смт Окни, Окнянського району, Одеської області, 67900, тел. (262) 2-10-53, e-mail: selychna5@ukr.net, приймаються селищною радою до розгляду впродовж місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта.

       За додатковою інформацією звертатися до землевпорядника апарату селищної ради та за тел. 2-17-35.

 

Повідомлення про проведення громадського обговорення (13.09.2016)

До уваги Окнянців!

         З 13 по 16 вересня 2016 року в трудових колективах підприємств та установ на території селищної ради відбудуться громадські обговорення за темою: «Добровільне об’єднання територіальних громад сіл, селища Окнянського району в Окнянську територіальну громаду з центром в смт Окни»

      На підставі Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та розпорядження селищного голови  від 19.08.2016р. № 34 – ОД «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних  громад сіл, селища Окнянського району Одеської області» виконавчий комітет Окнянської селищної ради оголошує про проведення громадських слухань з питання Добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ  в Окнянську об’єднану територіальну громаду.

        Організатором обговорення Добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, є виконавчий комітет Окнянської селищної ради.

 

Виконавчий комітет Окнянської селищної ради

Більше інформації нижче у цьому ж розділі у вкладці " Інформація щодо добровільного об’єднання територіальної громади"

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення

(02.09.2016)

 

Орган виконавчої влади, який проводить обговорення:

Відділ з питань   комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Назва проекту, винесеного на обговорення:

Проект будівництва енергогенеруючого об’єкта

Заінтересовані сторони, на які поширюватиметься реалізація проекту: Окнянська селищна рада, мешканці смт Окни та Окнянського району

Можливі наслідки реалізації проекту: залучення додаткових інвестицій, створення нових робочих місць, збільшення надходжень до місцевих бюджетів

Термін проведення громадського обговорення:

до 15 вересня 2016 року

Форми громадського обговорення:

електронні консультації;

вивчення громадської думки.

Спосіб забезпечення участі в обговоренні заінтересованих сторін:

розміщення інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації (рубрика: “ Громадське обговорення”)

Строк, форма та адреса подання пропозицій та зауважень:

пропозиції та зауваження до зазначеного проекту приймаються до 15 вересня 2016 року в письмовій або електронній формі за адресами: смт.Окни, вул.Комарова,2 email: policyrda@gmail.com

Прізвище, ім'я, по-батькові відповідальної особи:

Мельник Микола Володимирович

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті райдержадміністрації (рубрика:  «Громадське обговорення»).

З технологією проекту можна ознайомитись за посиланням

Містобудівний розрахунок з техніко-економічними показниками запланованого об’єкту будівництва

ПРОЕКТ ЗАКОНУ УКРАЇНИ
Аналіз регуляторного впливу
Проекти рішень до технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів Красноокняського району