Для забезпечення безумовного виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" Президентом України 5 травня 2011  року виданий Указ №547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації».

На виконання статті 2 зазначеного Указу Президента України в апараті районної державної адміністрації відповідальним з питань забезпечення доступу до публічної інформації визначено загальний відділ райдержадміністрації.

Для забезпечення прозорості та відкритості в роботі районної державної адміністрації та реалізації прав громадян на доступ до публічної інформації на сторінках веб-сайту Окнянської районноїдержавної адміністрації розміщуватимуться всі розпорядження голови районної державної адміністрації, які стосуються населення району. Оновлення сторінок здійснюється постійно.

 

 

Для оформлення інформаційного запиту можна звертатися:

 

1. усно за телефоном (04861) 2-14-39;

 

2. письмово за адресою: 67900, смт. Окни Окнянського району Одеської області, вул. Комарова, 2, Окнянська районна державна адміністрація (на конверті вказувати «Публічна інформація»);

 

Форми для подання інформаційного запиту у письмовому виді:

 

- від фізичної особи (додаток 1);

 

- від юридичної особи (додаток 2);

 

- від об’єднань громадян (додаток 3);

 

3. факсом за номером: (04861) 2-15-74;

 

4. Електронною поштою за адресою: vikna_rda@odessa.gov.ua

 

5. Контактна особа - начальник відділу діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації Цеховський Роман Олегович