03.08.2018

Зміни до Порядку подання та оформлення документів для призначення пенсій

 

            Постановою правління Пенсійного фонду України від 23.05.2018 р. №11-1 «Про затвердження змін до деяких постанов правління Пенсійного фонду України внесено зміни до Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 р. №22-1.

            Зокрема, починаючи з 1 жовтня 2017 року в разі, якщо за період з 01.07.2000 р. по 31.12.2016 р. в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування відсутні відомості, необхідні для призначення пенсії військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової служби), поліцейським, особам рядового і начальницького складу, страховий стаж і заробітна плата для розрахунку пенсії обчислюється на підставі довідки про проходження військової служби, нараховані суми грошового забезпечення та сплачені страхові внески. Форма довідки затверджена  постановою правління Пенсійного фонду України від 23.05.2018 р. №11-1.

            Крім того, з 01.01.2018 р. для визначення права на призначення пенсії за віком до страхового стажу також зараховуються:

            - періоди ведення підприємницької діяльності із застосуванням спрощеної системи оподаткування та із застосуванням фіксованого податку з 1 січня 1998 року по 30 червня 2000 року включно на підставі довідки про реєстрацію як суб’єкта підприємницької діяльності;

            - період перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами з 01.01.2004 року по 30 червня 2013 року включно на підставі свідоцтва про народження дитини, наказу про надання відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, довідки з реєстру  застрахованих осіб. Період перебування у відпустці визначається як період, що відповідає тривалості такої відпустки, встановленої статтею 17 Закону України «Про відпустки», а для жінок, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, - тривалості, передбаченої п. 10 частини 1 статті 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», і передує даті надання відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

            Якщо з приводу відпустки по догляду за  дитиною до досягнення нею трирічного віку жінка не зверталась (у тому числі в разі смерті дитини до закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, або мертвонародження, про що додатково подається свідоцтво про смерть дитини), подається свідоцтво про  народження дитини. У цьому випадку період перебування у відпустці визначається як період непрацездатності за відомосттями реєстру застрахованих осіб, що не може перевищувати тривалості такої відпустки, встановленої статтею 17 Закону України «Про відпустки», а для жінок, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, - тривалості, передбаченої пунктом 10 частини першої статті 30 Закону Українги ««Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;

            - період перебування у відпустці без збереження заробітної плати для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку з 1 січня по 31 грудня 2004 року на підставі свідоцтва про народження дитини та наказу про надання такої відпустки.