08.10.2018

Засідання апаратної наради

Голова районної державної адміністрації Олександр Безименко провів   апаратну нараду за участю в.о. голови районної ради Павла Драчинського, заступників голови РДА, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

На початку Ірина Біла – начальник відділу інвестиційного розвитку та аграрних відносин райдержадміністрації доповіла про результати роботи районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення за 9 місяців 2018 року. Зокрема легалізовано (залучено до оподаткування) 46 робочих місць найманої праці у суб’єктів господарської діяльності та здійснено державну реєстрацію 26 фізичних осіб-підприємців, як суб’єктів господарської діяльності.

Обговорили і результати перевірок головними державними інспекторами ГУ Держпраці в Одеській області щодо дотримання законодавства про працю підприємцями району.

Шановні підприємці, нагадуємо, що штрафні санкції за одного нелегально працюючого робітника передбачать штраф у розмірі 111690 гривень. За недопуск державного інспектора до торгової точки чи підприємства штраф у розмірі 372 000 гривень. Будьте пильними та не порушуйте закон.

Про відзначення в Окнянському районі Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана поінформувала Зінаїда Наговська – начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я РДА.

Також голова районної державної адміністрації Олександр Безименко акцентував увагу на необхідності наповнення районного бюджету та доручив посилити роботу щодо  приведення у відповідність фактичних розрахунків за паї орендарів землі та сплати ПДФО.