02.10.2019

Відвідали відділення для постійного та тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування в селі Чорна

1 жовтня 2019 року, в рамках відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня Ветерана,  в відділенні для постійного та тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування в селі Чорна пройшов день відкритих дверей. З поздоровленнями та подарунками и завітали  виконуюча обов’язки голови районної державної адміністрації Наталя Войцеховська,  начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Зінаїда Наговська, голова районної ради Олександр Безименко, голови Чорнянської та Гавиноської сільських рад Раїса Ожога та  Микола Терзі,   директор терцентру Ольга Ратушняк.

         Після урочистих привітань до уваги усіх учасників заходу зі святковою програмою виступили місцеві артисти  Чорнянського будинку культури та Гавиноського сілкого клубу.

         Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

         Довге життя – ознака доброго здоров’я. Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали  гідний рівень життя.

         Отож залишається побажати колективу і підопічним стаціонарного відділення добра, здоров’я, та сил і натхнення для хороших справ.