13.09.2018

Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

Голова районної державної адміністрації Олександр Безименко провів засідання колегії райдержадміністрації, за участі в.о. голови районної ради Павла Драчинського, першого заступника голови РДА, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільських голів та в.о. старост.

Основними питанням порядку денного стали зміни до бюджету, виконання у І півріччі Програми «Соціально-економічного та культурного розвитку району у 2018 році. Також заслухали звіти про роботу у І півріччі: Окнянського відділення Подільської об’єднаної державної податкової інспекції;  відділу у Окнянському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області; митного посту «Котовськ» Одеської митниці ДФС; Подільського прикордонного загону.

Наприкінці обговорили проект районної комплексної програми «Безпечна

Окнянщина» та звернули увагу на підсумки роботи зі зверненнями громадян в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування Окнянського району за 6 місяців 2018 року.

За результатами засідання всі проекти рішень будуть передані на розгляд сесії районної ради для подальшого затвердження.