10.09.2018

Відбулась апаратна нарада райдержадміністрації

Сьогодні голова районної державної адміністрації Олександр Безименко провів апаратну нараду за участю в.о. голови районної ради Павла Драчинського, першого заступника голови РДА, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.
Було розглянуто ряд питань соціального захисту дітей. Тетяна Волошина, завідуюча сектором соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації поінформувала про роботу щодо запобіганню відмовам батьків від новонароджених дітей.
Лариса Баюро, начальник служби у справах дітей РДА розповіла про соціальний захист дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.
Очільник району Олександр Безименко наголосив на необхідності проведення профілактичної роботи щодо недопущення раннього сирітства.
Також обговорили плани щодо необхідності придбання у 2019 році житла для двох осіб з числа дітей позбавлених батьківського піклування, які в наступному році закінчують професійне навчання.
За результатами наради дані відповідні доручення.