03.06.2020

Проведено апаратну нараду районної державної адміністрації

Голова районної державної адміністрації Наталя Буйненко провела першу   апаратну нараду після послаблення карантину за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. В ході основного порядку денного Леся Гросу в.о. начальника відділу освіти, культури та молодіжної політики  районної державної адміністрації розповіла про завершення 2019-2020 навчального року в закладах освіти району та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Ірина Біла заступник голови райдержадміністрації поінформувала про впровадження моніторингу та оцінки діяльності голів районних державних адміністрацій у 2020 році.

Також кожен керівник доповів про основні напрями власної роботи.

Акцентовано увагу на недотриманні Окнянським ринком розпорядку роботи,  відповідно до якого щопонеділка  повинен проводитись санітарний день та базар має бути закритим для покупців. У разі невиправлення ситуації, за поданням Окнянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації повинна буде розглянути проект рішення про закриття ринку через порушення санітарно-епідеміологічних норм.  Нагадуємо що сьогодні виявлено ще два нових випадки захворювання на коронавірусну інфекцію в районі.

Наприкінці наради Наталя Володимирівна наголосила, що карантин, хоч і послаблений, проте продовжується. Тож необхідно дотримуватись всіх санітарно-епідеміологічних карантинних норм.