03.12.2018

Проведено апаратну нараду райдержадміністрації

Т.в.о. голови районної державної адміністрації Наталя Войцеховська провела   апаратну нараду за участю заступника голови районної ради Павла Драчинського, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Про стан впровадження та реалізації інвестиційних проектів на території Окнянського району доповіли Ірина Біла – начальник відділу інвестиційного розвитку та аграрних відносин та Володимир Куріпко – завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва РДА. Про роботу архівного відділу райдержадміністрації поінформувала Світлана Балицька – керівник підрозділу.

Олександр Дуднік, головний лікар КУ «Окнянська ЦРЛ» та Сергій Санду - заступник головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Окнянський ЦПМСД» розповіли про заходи щодо профілактики гострих респіраторних захворювань.

Наприкінці Анастасія Доба запросила всіх на концертну програму до Дня Збройних Сил України, що відбудеться о 16:00 6 грудня в Центрі культури та дозвілля.

За результатами наради дані відповідні доручення.