30.10.2018

Підвели проміжні підсумки роботи з легалізації робочих місць

Голова районної державної адміністрації Олександр Безименко провів  засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, за участю начальника Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області Олени Швець, Головного державного інспектора ГУ Держпраці в Одеській області Людмили Добровольської,  першого заступника голови РДА,  голови районної спілки підприємців, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

На засіданні були проведені консультативні бесіди та надана методологічна допомога приватним підприємцям щодо дотримання законодавства про працю.

Обговорили подальші плани та результати роботи комісії. Зокрема на кінець жовтня легалізовано 95 робочих місць, з них 46 фізичних осіб підприємців та 46 найманих працівників.

Наприкінці очільник району Олександр Безименко звернув увагу на необхідності посилення роботи щодо моніторингу за торгівлею підакцизними товарами. Деякі не чесні на руку підприємці здійснюють продаж алкоголю та тютюну без ліцензій не сплачуючи  податки до місцевих бюджетів. Це неприпустимо. Найближчим часом будуть проведені відповідні рейди для виправлення ситуації.

За результатами засідання прийняті відповідні доручення.