13.06.2018

Орієнтація на військову службу

 

 В рамках співпраці Окнянського районного центру зайнятості з Окнянським районним військовим комісаріатом та з  метою підтримки мобілізації та патріотичних настроїв населення 12 червня було проведено «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України» для безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Заступник військового комісара Окнянського райвійськкомату - Стреля Юрій Ілліч та Кікавський Станіслав Володимирович - проінформували присутніх про продовження набору громадян на військову службу за контрактом. Ознайомили учасників семінару  з переліком військових частин, що потребують військовослужбовців, та посад, які потребують комплектації, зазначивши, що найбільш затребуваними посадами на сьогоднішній день є: водії автотранспортних засобів. Кожен бажаючий  мав можливість особисто поспілкуватися та задати питання  представникам військового комісаріату щодо умов контракту, розміру грошового забезпечення, тощо, та отримати відповіді на всі запитання.

 Присутні отримали вичерпну інформацію щодо можливості проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України, про заходи щодо підготовки військових резервістів тощо. 

Стати контрактником в Збройних Силах України — нелегкий, відповідальний вибір. Але він може змінити життя шукачів роботи.