12.07.2018

Нова професія — нові можливості

 

        Одним із найголовніших чинників успіху в житті є правильний вибір професії, вибір тієї справи, яка б допомогла людині віднайти себе на ринку праці і бути успішною.  Вибір професії можна порівняти з рішенням складної творчої задачі, задачі з багатьма невідомими, коли вимагається врахувати багато факторів – це власні бажання, здібності, нахили, інтереси та стан ринку праці. На допомогу шукачам роботи у правильному виборі професії 11 липня 2018 року в Окнянському районному центрі зайнятості було проведено профорієнтаційний семінар: «Оволодій новою професією». До заходу були залучені безробітні громадяни які не мають професії або тривалий час знаходяться без роботи.

        «Ринок праці вимагає від робітника не тільки професіоналізму, але й уміння орієнтуватись у різних сферах діяльності та швидко адаптуватися до умов, які часто змінюються. За умови, якщо людина втратила роботу, а її професія не затребувана на ринку праці, служба зайнятості пропонує оволодіти новою професією», - зазначила Наталя Олександрівна  фахівець відділу надання соціальних послуг. Учасники семінару були ознайомлені з особливостями працевлаштування в сучасних умовах, актуальними професіями на ринку праці, за якими здійснюється професійне навчання у навчальних закладах, умовами проходження професійного навчання та оволодіння новою професією за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Особливу увагу присутніх було звернено на проходження навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації в ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗУ» та інших центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, а також ознайомлено з орієнтовним план-графіком на навчання протягом липня-серпня 2018 року.

          У підсумку фахівець наголосила на тому, що саме робітничі професії в більшій мірі затребувані на ринку праці. Кваліфікований робітник, маючи високий розряд, бажання та стимул до праці, не залишиться на довгий час без роботи.