28.09.2018

До дня усиновлення обговорили нагальні питання з прийомними батьками та батьками-вихователями

 

          

В наш нелегкий час сиротіє багато дітей. Так, на обліку служби у справах дітей Окнянської райдержадміністрації перебуває 101 така дитини.
Але разом з тим, не зважаючи на обставини сьогодення, зростає кількість людей, які бажають взяти на виховання та спільне проживання обездолених дітей та створити для них сімейний затишок та щасливе дитинство. На території Окнянського району функціонує 4 прийомних сім’ї та 2 дитячих будинки сімейного типу, до яких влаштовано 23 дитини-сироти та дитини, позбавлених батьківського піклування. Нелегка робота у прийомних батьків та батьків-вихователів, адже вони працюють цілодобово, без вихідних і відпусток, і мають забезпечити не тільки добрі умови для проживання діток, а постійно морально підтримувати маленькі зранені душі, та довести їм, що життя прекрасне, що є люди, які їх люблять і готові захистити в будь-яку хвилину.
Сьогодні, за дорученням голови районної державної адміністрації Олександра Безименко, до дня усиновлення, за філіжанкою чаю відбулася зустріч першого заступника голови РДА Наталі Войцеховської з прийомними батьками та батьками-вихователями. Обговорювалися проблемні питання прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Зустріч пройшла в дружній та доброзичливій атмосфері. Наприкінці прийомним батькам та батькам-вихователям було вручено цінні подарунки. Захід завершився святковим флешмобом.