24.03.2014

День довкілля

19 квітня 2014 року відзначатиметься Український День довкілля, який щороку припадає на тре­тю суботу квітня.

Впевнений, що є багато до­брих справ, які не вимагають вели­ких капіталовкладень, а потребу­ють лише бажання та свідомості кожної конкретної людини. - наголосив в.о. голови РДА Микола Піструіл в ході наради з сільськими головами. - Адже саме бажання конкретної людини, помножене на потребу всієї громади зумовлює, наприклад, приведення в належний санітарний стан вулиць села, сільського парку, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ.

З огляду на добру погоду, Микола Олексійович запропонував започаткувати місячник з благоустрою території, аби День довкілля зустріти та провести в належних санітарних умовах  та з відчуттям задоволення від проведеної роботи.

Посадовець висловив впевненість, що ця доброчинна природоохоронна акція згуртує якнайширше коло мешканців райо­ну. Адже чистота Красноокнянщини починається з чистоти власної оселі, вулиці, села чи селища. Кожен житель, небайдужий до проблем природи, має зробити свій внесок у спільну справу, щоб з чистою душею в за­тишному довкіллі вітати щедру весну.

Тож запрошуємо всіх Красноок­нянців - мешканців, керівників установ та організацій, трудові колективи, взяти активну участь у проведенні місячника до Дня довкілля, а саме наведенні порядку на присадиб­них ділянках, прилеглих та закрі­плених територіях, очищенні вод­них джерел та озелененні.

М.В. Мельник