29.10.2018

Відбулось засідання апаратної наради райдержадміністрації

Голова районної державної адміністрації Олександр Безименко провів   апаратну нараду за участю заступника голови РДА,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Людмила Задорожнюк доповіла про підсумки роботи відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації. Людмила Василівна зазначила, що другого жовтня ЦНАПи п'яти районів Одеської області Ананьївського, Лиманського, Овідіопольського, Болградського та Окнянського підключилися до мережі еквайрингу. Відтепер громадяни можуть на місці оплатити банківською карткою послуги адміністративного центру. Це дозволяє швидше отримати послугу та зекономити час.

Олександр Безименко акцентував увагу на необхідності пришвидшити роботу щодо початку діяльності в Окнянському районі регіонального мобільного сервісного центру МВС в Одеській області. Очікуємо, що реєстрація, перереєстрація транспортних засобів, видача посвідчень водія та інші послуги найближчим часом будуть доступними в Окнянському центрі надання адміністративних послуг.

Про заходи щодо профілактики гострих респіраторних захворювань на території Окнянського району розповіли Олександр Дуднік - головний лікар комунальної установи «Окнянська ЦРЛ» та Сергій Санду - заступник головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Окнянський центр первинної медико-санітарної допомоги». Особливо медичні працівники наголошували на необхідності проведення профілактичних щеплень від грипу, що зменшує ризик захворіти взимку.

Також голова районної державної адміністрації зазначив, що останнім часом деякі політичні сили намагаються отримати дешевий політичний піар експлуатуючи тему підняття цін на газ. Тим громадянам, які не в змозі самостійно сплачувати за блакитне паливо, держава гарантує відшкодування у вигляді субсидій. Призначення, перерахунок та монетизація субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг знаходиться на особливому контролі районної державної адміністрації.

Наприкінці очільник району побажав всім присутнім вдалого та продуктивного робочого тижня.