29.06.2017

Звернення голови райдержадміністрації Олександра Безименка в зв’язку з трагічною загибеллю в зоні АТО мешканки селища Окни Надії Морозової

Шановні окнянці!


Ми отримали трагічну новину. Ще в одну родину нашого району прийшло непоправне горе. Загинула ніжна та чуйна, добра та порядна дівчина, мешканка селища Окни Надія Морозова, яка віддала своє життя за те, щоб Україна залишилася вільною і єдиною. Вона поклала голову на вівтар неоголошеної війни, і стала на заваді реалізації чужих імперських планів.

Не знайдеться таких слів, якими можна було б втішити те величезне горе, що знову прийшло у наш район. Загинула донька, мати, подруга, ніжна, тендітна дівчина, яка зважилася приміряти чоловічу роботу по своєму плечу та з гідністю виконала військовий обов’язок, виконала його до кінця, не порушивши жодної літери Військової присяги.

Чи легко підібрати потрібні слова, аби втішити батьків в їхньому горі. Та найстрашніше дивитися в материні очі – вони не наповнені смутком і жалем. Там видно порожнечу, адже її дитина загинула. А з Надією — і частина маминої душі. Таку втрату час не заліковує.

Висловлюю щирі співчуття родині Надії Морозової. Їй зараз найважче. Сумую разом з вами.

Герої не вмирають!


З повагою

Голова районної державної адміністрації Олександр Безименко