Соціальна сфера району

 

 

№ з/п

Назва закладу

Адреса закладу

Керівник (ПІБ, тел. сл.,  стаж перебування на посаді)

Кількість учнів, вихованців

Кількість педагогічних працівників

Кількість технічного персоналу

Фактично

Розраховано

Загальноосвітні навчальні заклади

1

Антонівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад)

с. Антонівка 

Іванова Валентина Семенівна,

3-41-40, 6

97

280

16

9

2

Гулянський  навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад)

с. Гулянка 

Верлан Станіслав Васильович,

3-81-40, 15

81

204

16

10

3

Довжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

с. Довжанка 

Яцюк Василь Петрович,

4-71-66, 27

131

165

20

11

4

Комунальний загальноосвітній навчальний опорний заклад «Окнянська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів  Окнянського району Одеської області» з філією Флоранська   загальноосвітня школа І ступеня Окнянської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів  Окнянського району Одеської області

вул. Комарова, 6

смт  Красні Окни 

філія с. Флора

Островська Валентина Степанівна,

 2-18-55, 15

563

 

 

14

856

 

 

105

46

26

5

Маяківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

с. Маяки 

Король Алла Павлівна,

 5-01-40, 12

152

180

19

12

6

Ставрівський навчально –виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад)

с. Ставрово  

Порожнюк Надія  Анатоліївна,

4-21-40, 31

210

127

19

11

7

Ткаченківський  навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад)

с. Ткаченко 

Ломаковська Лариса Валентинівна,

3-61-40, 28

108

240

18

12

8

Топалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

 

с. Топали 

Бучковський  Вадим Віталійович,

4-31-40, 19

142

240

16

10

9

Цеханівський  навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІ  ступенів-дошкільний навчальний заклад)

с. Цеханівка 

Долинська Анжела Георгіївна,

 3-01-15, 11

65

123

13

8

10

Чорнянська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

с. Чорна 

Рябова Оксана Йосифівна,

 4-62-40, 17

158

228

19

17

11

Новосамарська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

с. Новосамарка 

Тавровський Анатолій Пилипович,

 4-41-41, 29

175

240

17

12

12

Малаївський аграрний ліцей

с. Малаївці 

Назаренко Володимир Михайлович,

 5-61-40, 9

95

105

18

7

13

Артирівський  навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І  ступеня-дошкільний навчальний заклад)

с. Артирівка 

Пшегалінський Павло Петрович,

 4-71-35, 16

8

74

2

3

14

Володимирівський  навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І ступеня-дошкільний навчальний заклад)

с. Володимирівка 

В.о. директора

Котлинська Галина Іванівна

 3-41-92

8

50

1

3

15

Гавиноський   навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад)

с. Гавиноси 

Урсол Олександр Сергійович,

 5-41-32, 6

71

180

12

11

16

Дубівський  навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І ступеня-дошкільний навчальний заклад)

с. Дубове  

Гербиш Геннадій Миколайович,

 3-61-25, 7

12

180

4

4

17

Римарівський  навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад)

с.  Римарівка 

Балагур Зінаїда Леонідівна,

 5-31-40, 10

42

142

10

12

18

Триградський  навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад)

с. Тригради 

В.о. директора Поліщук Лілія Опанасівна

 3-71-40, 1

39

102

9

7

19

Федосіївський  навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад)

с. Федосіївка 

Ільченко Тамара Іванівна,

 5-21-40, 14

71

100

11

12

Позашкільні навчальні заклади

 1

Окнянський районний будинок дитячої та юнацької творчості

смт Окни 

Жембій Валентина Всеволодівна,

 2-18-81, 15

396

 

-

7

2

2

Окнянська дитячо- юнацька спортивна школа

смт Окни 

 

Кришталь Валерій Васильович,

 2-12-27, 14

320

-

7

4

3

Окнянська музична школа

 смт Окни

 В.о. директора Дуднік Марина Миколаївна,

2-12-67, 1 рік 4 міс.

90

-

6

2

Дошкільні навчальні заклади

1

Дошкільний навчальний заклад «Сонечко» смт Окни комунальна організація (установа, заклад)

вул. Козацької Слави, 6

смт  Окни 

Дуднік Ольга Анатоліївна,

 2-13-87, 19

 

258

26

29

2

Ясла-садок «Колобок» с. Чорна Окнянського району Одеської області

с. Чорна 

 

Плєшко Вікторія Миколаївна,

 4-62-71, 4

 

60

4

10

3

Довжанський ясла-садок «Малятко»

с. Довжанка 

Корчинська Світлана Валентинівна,

 4-71-17, 10

 

47

7

9

4

Ясла – садок «Золотий ключик» с. Малаївці  Окнянського району Одеської області комунальна організація (установа, заклад)

с. Малаївці 

Гайсюк Альона Іванівна,

 

 

5-61-17, 1

 

31

4

6

5

Комунальна організація (установа, заклад) «Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Берізка» Новосамарської сільської ради  Окнянського району Одеської області

с. Новосамарка 

Цеховська Альона Володимирівна,

 

4-41-17, 8

 

50

8

9

6

Дошкільний навчальний заклад «Росинка» села Топали Окнянського району Одеської області

с. Топали 

В.о. директора

Шульга Тамара Федорівна

 

42

3

6

7

Дошкільний навчальний заклад «Промінчик» с. Флора Окнянського району Одеської області

с. Флора 

Дуднік Ольга Анатоліївна,

 2-16-79, 19

 

27

1

3

8

Дитячий садок «Капітошка»

с. Новосеменівка Окнянського району Одеської області

с. Новосеменівка

Білоус Валентина Володимирівна, 6

 

31

3

5

9

Антонівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад)

с. Антонівка 

Іванова Валентина Семенівна,

3-41-40, 66

 

40

3

8

10

Гулянський  навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад)

с. Гулянка 

Верлан Станіслав Васильович,

3-81-40, 15

 

37

4

4

11

Ставрівський навчально –виховний комплекс

(загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад)

с. Ставрово  

Порожнюк Надія  Анатоліївна,

4-21-40, 31

 

60

6

10

12

Ткаченківський  навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад)

с. Ткаченко 

Ломаковська Лариса Валентинівна,

3-61-40, 28

 

28

2

5

13

Цеханівський  навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад)

с. Степанівка 

Долинська Анжела Георгіївна,

 3 -01-15, 11

 

12

1

5

14

Артирівський  навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І ступеня-дошкільний навчальний заклад)

с. Артирівка 

Пшегалінський Павло Петрович,

 4-71-35, 16

 

25

1

2

15

Володимирівський  навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І ступеня-дошкільний навчальний заклад)

с. Володимирівка 

В.о. директора Котлинська Галина Іванівна,

 3-41-92

 

17

1

3

16

Гавиноський   навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад)

с. Гавиноси 

Урсол Олександр Сергійович,

 5-41-32, 6

 

40

2

1

17

Дубівський  навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І ступеня-дошкільний навчальний заклад)

с. Дубове  

Гербиш Геннадій Миколайович,

 3-61-25, 7

 

25

2

3

18

Римарівський  навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад)

с.  Римарівка 

Балагур Зінаїда Леонідівна,

 5-31-40, 10

 

17

2

2

19

Триградський  навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад)

с. Тригради 

В.о. директора Поліщук Лілія Опанасівна

 3-71-40, 1

 

16

1

5

20

Федосіївський  навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад)

с. Федосіївка 

Ільченко Тамара Іванівна,

 5-21-40, 14

 

34

1

5

ІНТЕРНАТИ/ДИТЯЧІ БУДИНКИ

1

Чорнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат  для дітей з вадами розумового розвитку

с. Чорна 

Порожнюк Тетяна Павлівна,

2-14-84, 37

116

150

43

 
                 

 БУДИНКИ КУЛЬТУРИ

№ з/п

Назва

Адреса

Керівник 
(П.І. Б., тел. сл., дом, 
стаж перебування на посаді)

Кіл-ть місць

Кіл-ть персоналу

1.

Центр культури та дозвілля Окнянської районної ради

смт Окни

вул. Горького 12

Одеської області

Інд - 67900

Директор ЦКД

Доба Анастасія Віталіївна

смт К Окни

вул. Горького 12

Окнянського району

тел. 2-19-97, 0952071929

 стаж – 7р.2 м.

489

44

2.

Топалівський СБК

с. Топали

Окнянського району Одеської області

Інд - 67910

Гортолум Тетяна Володимирівна

с. Топали Окнянського району  тел. – 0506787036

стаж – 9р.4м.

260

2

3.

Маяківський СБК

с. Маяки

Окнянського району Одеської області

Інд – 67943.

Шаргородська Наталя Єпіфанівна

с. Маяки Окнянського району

тел. – 5 – 01-79, 0662026852

стаж – 8р.

500

2

4.

Ставрівський СБК

с. Ставрово

Окнянського району Одеської області

Інд – 67940.

Каталюк Інна Володимирівна

с.Ставрове Окнянського району

тел. – 4- 21- 75, 0951606456

стаж – 19р.3м.

332

2

5.

Чорнянський СБК

с. Чорна

Окнянського району Одеської області

Інд - 67911

Кремінський Василь Анатолійович

с. Чорна Окнянського району

тел. – 0956852247

стаж – 10р.5м.

600

2

6.

Новосамарський СБК

с.Новосамарка

Окнянського району Одеської області

Інд - 67942

Онуцька Олена Валентинівна

село. Новосамарка

Окнянського району

тел. – 0957535506

стаж – 6р.8м.

250

2

7.

Гулянський СБК

с.Гулянка Окнянського району Одеської області.

Інд -67950

Соломенців Олександр Дмитрович

с. Гулянка Окнянського району.

тел. 0990674340

стаж – 14р.6м.

330

2

8.

Ткаченківський сільський клуб

с. Ткаченково

Окнянського району Одеської області

Інд - 67934

Шамота Оксана Петрівна

с. Ткаченко

Окнянського району тел. – 0669819350

стаж – 1р.

150

1

9.

Цеханівський сільський клуб

С. Цеханівка

Окнянського району Одеської області

Інд - 67922

Грабовецька Олена Михайлівна

с. Цеханівка Окнянського району.

тел-066418083

стаж – 10р.10м.

150

1

10.

Дубівський сільський клуб

с. Дубово

Окнянського району Одеської області

Інд - 67933

Каленик Вікторія Олександрівна

с. Дубово

Окнянського району

тел. – 0507585688

стаж- 9р.5м.

150

1

11.

Римарівський сільський клуб

с. Римарівна

Окнянського району Одеської області

Інд - 67952

Кондров Олександр Анатолійович

с. Римарівна

Окнянського району.

тел. – 5-31-22, 09584493687

стаж – 9р.2м.

150

1

12.

Новосеменівський

сільський клуб

с. Новосеменівка

Окнянського району Одеської області

Інд - 67943

Діденко Тетяна Іванівна

с. Новосеменівка

Окнянського району

тел. – 0955076453

стаж – 4р.4м.

150

1

13.

Олександрівський

сільський клуб

с. Олександрівка

Окнянського району Одеської області

Інд – 67942.

Стародуб Алла Григорівна

с. Олександрівка

Окнянського району

тел. 0956212279

стаж – 13р.3м.

100

1

14.

Триградський сільський клуб

с Тригради

Окнянського району Одеської області

Інд - 67951

Солоненко Марія Іванівна

с. Тригради

Окнянського району

тел. – 0664522196

стаж – 1р.

150

1

15.

Федосіївський сільський клуб

с. Федосіївка

Окнянського району Одеської області

Інд -67920

Черналевська Крістіна Семенівна

с. Федосіївка

Окнянського району

тел. – 0996337524

стаж -1р.4м.

100

1

16.

Новокраснянський сільський клуб

с.Новокрасне

Окнянського району Одеської області

Інд – 67920.

Возіян Олена Михайлівна

с. Новокрасне

Окнянського району

тел. –0993742928

стаж – 3р2м.

220

1

17.

Нестерівський сільський клуб

с.Нестерово

Окнянського району Одеської області

Інд – 67952.

Дементьєв В’ячеслав Андрійович

с. Нестерово

Окнянського району.

тел 0661100653. 

 стаж – 22р.

150

1

18.

Садівський сільський клуб

с.Садово

Окнянського району Одеської області

Інд – 67952.

Лешан Галина

Михайлівна

с.Садово

Окнянського району

тел. – 0505252873

стаж – 10р.11м.

100

1

19.

Довжанський сільський клуб

с.Довжанка

Окнянського району Одеської області

Інд - 67930

Чабан Ольга 
Анатолівна

с. Довжанка

Окнянського району

тел. – 4-71-60 – 066676672

 стаж – 11р.6м.

100

1

20.

Вижинянський сільський клуб

с.Вижино

Окнянського району Одеської області

Інд - 67943

Галицька Оксана Володимирівна

с. Вижино

Окнянського району

тел. – 0950029429

 стаж -

150

1

21.

Горячівський сільський клуб

с.Горячівка

Окнянського району

Одеської області

Інд - 67923

Цанга Анатолій Іванович

с.Горячівка

Окнянського району

стаж – 10р.8м.

150

1

22.

Гавіноський сільський клуб

с. Гавіноси

Окнянського району Одеської області

Інд - 67912

Терзі Майя Андріївна

с.Гавіноси

Окнянського району

тел. – 5-41-24, 0500640100

стаж – 10р.6м.

50

1

23.

Флоранський сільський клуб

с Флора

Окнянського району Одеської області

Інд - 67903

Довженко Олеся Олександрівна

с, Флора

 Окнянського району

тел. - 0993595044

стаж- 13р.10м.

150

1

24.

Антоновський сільський клуб

с. Антоновка

Окнянського району

Одеської області

Інд - 67941

Кірілова Тетяна Іванівна

с.Антоновка

Окнянського району

тел. 0951131738

стаж-.11р.2м.

180

1

25.

Володимирівський сільський клуб

с. Володимирівка

Окнянського району

Одеської області

Інд – 67941.

Іванова Лілія Володимирівна

с.Володимирівка

Окнянського району.

тел. – 0994220149

стаж – 7р.10м.

180

1

26.

Степанівський сільський клуб

с. Степанівна

Окнянського району

Одеської області

Інд - 67923

Усатюк Лідія Михайлівна

с.Степанівка

Окнянського району

тел. – 3-01-22

стаж – 13р.2м.

100

1

27.

Малаївський сільський клуб

с. Малаївці

Окнянського району

Одеської області

Інд - 67932

Грабченко Олена Віталіївна

с.Малаївці

Окнянського району

тел. – 5-61-67, 0993464323

стаж – 1р.6м.

150

1

28.

Артирівський сільський клуб

с.Артирівка

Окнянського району

Одеської області

Інд- 67931

Постернацька Оксана Олексіївна 

 с. Артирівка

Окнянського району.

 тел. -0501851934               

стаж – 6р.9м.

150

1

29.

Новомихайлівський сільський клуб

с. Новомихайлівка

Окнянського району

Одеської області

Інд - 67943

Тягонян Альона Петрівна с. Новомихайлівка

Окнянського району

тел. - 0959492714

стаж -23р.2м.

150

1

 

Усього: 29

 

 

5843

78