Оголошення про конкурс

 

Красноокнянська районна державна адміністрація

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

 

 

-        головного спеціаліста-юрисконсульта апарату районної державної адміністрації;

Обовязкові вимоги до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, вільне володіння українською мовою, знання персонального комп’ютера,стаж роботи за фахом на державній службі не менш як 3 роки або за фахом в інших сферах не менш як 4 роки;

- спеціаліста І категорії відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації;

Обовязкові вимоги до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, вільне володіння українською мовою, знання персонального комп’ютера, без вимог до стажу роботи.

- головного спеціаліста з питань надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації (з виконанням обов’язків з мобілізаційної та оборонної роботи);

Обовязкові вимоги до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, вільне володіння українською мовою, знання персонального комп’ютера, стаж роботи на державній службі за фахом не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років. Бажано – /колишній/ офіцер Збройних Сил.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи на ім’я голови конкурсної комісії райдержадміністрації заяву, до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копії документів про освіту, відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї, копію паспорта громадянина України.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: смт Красні Окни, вул. Комарова, 2, райдержадміністрація, кабінет №14.

Довідки за телефоном 2-15-74

 

 

 

17.03.2016 року

Проходження державної служби